ukryj opispokaż opis

Drzwi

Drzwi to ważny element każdego mieszkania, domu czy budynku publicznego i niejednokrotnie stanowią jego wizytówkę.

Drzwi – wizytówka naszego domu

Drzwi, to ważny element każdego mieszkania, domu czy budynku publicznego i niejednokrotnie stanowią jego wizytówkę. Czy są to drzwi wejściowe czy wewnętrzne wybór nie zawsze jest prosty głównie z uwagi na bardzo bogatą ofertę na rynku. Należy się zatem dokładnie zastanowić, które właściwości i cechy uznamy za najważniejsze czyli na co wydamy nasze pieniądze. Możemy wybierać spośród wielu modeli, wzorów, materiałów zarówno jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne – wejściowe do domu czy mieszkania muszą spełniać określone parametry techniczno-użytkowe czyli łączyć funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne – pokojowe, łazienkowe powinny przede wszystkim być dopasowane do wnętrza ale i spełniać nasze oczekiwania względem wygodnej komunikacji.

Różnorodna oferta drzwi

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli i wzorów o zróżnicowanych parametrach technicznych i cenach renomowanych producentów, dlatego też każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego z pomocą naszego doradcy.

Galeria przykładowych modeli

Poniżej znajdziesz tylko niewielką część naszej oferty. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie zapoznamy Cię z pełnym asortymentem różnego rodzaju drzwi renomowanych producentów. Zagwarantujemy Ci również pełen serwis instalacyjny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Doradztwo

Skutecznie doradzimy wybrać optymalne rozwiązania dla Państwa domu, mieszkania, firmy czy innej inwestycji.

Montaż

Zakupione w naszej firmie drzwi montuje u Państwa nasz własny, profesjonalny zespół sprawdzonych fachowców.

Serwis

Gwarantujemy szybki serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na wszystkie zakupione u nas drzwi.