O firmie

Radomska firma EURO OKNA istnieje od 2003 roku.

Dzięki doświadczeniu zyskanemu przez 16 lat prowadzenia działalności jesteśmy w stanie zaoferować klientom produkty i odpowiednie promocje trafnie odpowiadające ich potrzebom.

Od początku funkcjonowania postawiliśmy na najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów, fachową obsługę, profesjonalne doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sprzedajemy i montujemy:
  • okna PCV, okna drewniane, aluminiowe, hybrydowe,
  • drzwi mieszkaniowe wewnętrzne i zewnętrzne,
  • drzwi do sklepów i biur,
  • parapety,
  • stolarkę aluminiową – witryny aluminiowe, fasady,
  • bramy garażowe i przemysłowe,
  • rolety zabezpieczające przed włamaniem,
  • roletki przeciwsłoneczne, żaluzje verticale, moskitiery.

Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenami, dokładnymi, bezpłatnymi pomiarami. Zdobyte doświadczenie i systematyczne szkolenia przekładają się na bardzo dobrą znajomość produktów i sposobów ich montażu.
Do najlepszej jakości produktów dokładamy to coś, co sprawia, że zaufało nam wielu klientów.
Wyszkoleni doradcy pracujący w branży wiele lat, zaproponują rozwiązania najbardziej pasujące do Państwa sytuacji oraz przedstawią ich szczegóły. Kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i prac montażowych stosując nowoczesne rozwiązania.

Pełną ekspozycję oferowanych przez nas produktów można obejrzeć w naszych Salonach sprzedaży w Radomiu przy ulicy:
  • Czachowskiego 22
  • 11 Listopada 69/77

Okna

Oferta okien jest duża i różnorodna. Aby wybrać do naszego domu czy mieszkania te najlepsze, trzeba poznać ich podstawowe funkcje i parametry.

Drzwi

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli i wzorów o zróżnicowanych parametrach technicznych i cenach renomowanych producentów.

Bramy

Oferujemy wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe: segmentowe oraz roletowe, a także bramy garażowe uchylne, systemy ogrodzeniowe i stolarkę aluminiową.

Rolety

Rolety zewnętrzne stosowane są w celu głównie jako zabezpieczenie przed włamaniem ale spełniają również dodatkowe funkcje takie jak ochrona przed utratą ciepła, promieniowaniem słonecznym oraz hałasem.

Parapety

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne to nieodzowny element każdego okna. O ich funkcjonalności i trwałości decyduje materiał, z którego są wykonane.

Zabudowa okien i drzwi

Zabudowa korzystnie wpływa na komfort przebywania w takim pomieszczeniu, stanowi barierę przed smogiem, wiatrem oraz powiększa powierzchnię użytkową mieszkania.