Nowy, inteligentny zamek GERDA

EURO-OKNA Data: 2023-10-18

Ready? Tedee, GO!

Inteligentny zamek tedee GO to synonim szybkiego i prostego montażu w domowych warunkach oraz szereg komfortowych rozwiązań w Twoim domu! Teraz możesz zachować swoją wkładkę oraz klucze, i cieszyć się wygodą inteligentnego zamka. Zamek jest zamontowany po wewnętrznej stronie drzwi i jest niewidoczny dla osób postronnych.

Zamek opracowany przez inżynierów GERDY i specjalistów IoT, pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego. Może to być Twój smartfon, tablet z systemem iOS lub Android. Aplikacja działa również na Apple Watch.

Niezwykle wydajne zasilanie trzema bateriami CR123A/R zapewnia działanie zamka do 6-8 miesięcy. W przypadku, gdy bateria będzie zbliżała się do rozładowywania, odpowiednio wcześniej otrzymasz stosowne powiadomienie w dedykowanej aplikacji. Dzięki temu zyskasz czas na szybką wymianę baterii, a Twój zamek zachowa ciągłość pracy.

https://gerda.pl/sklep/media/catalog/product/t/e/tedee_lock_lite_2_b_go_zdjecie_produktowe_1_1.png?store=default&image-type=image

CENY: już od 949 zł!

Zapraszamy do naszego salonu EURO OKNA w Radomiu:

  • ul. Czachowskiego 22, tel. 48 369 02 52.

Allegro Euro Okna Radom

Nasze produkty są dostępne również na Allegro pod adresem:

https://allegro.pl

Pełny opis inteligentnego zamka firmy GERDA:

https://gerda.pl