Porady

Nowe warunki techniczne dla budynków: zaostrzone wymagania dla okien i drzwi
26-01-2017

Od tego roku zaczęły obowiązywać nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki. Zaostrzone wymagania mają ma celu poprawę energooszczędności obiektów. Wyroby używane do budowy nowych domów, m.in. okna i drzwi, muszą mieć lepsze parametry termoizolacyjne. W praktyce oznacza to nie tylko więcej ciepła w domach, ale także mniejsze rachunki za ogrzewanie.


czytaj więcej »
Dlaczego warto wybrać drzwi malowane firmy POL-SKONE?
4-05-2016

Bez względu na to, czy dajemy się ponieść modnym trendom, czy też tworzymy własny styl -- przy urządzaniu mieszkania zawsze dbamy o przemyślane zgranie wszystkich elementów. W komponowaniu wymarzonej aranżacji pomoże nam stolarka drzwiowa w indywidualnie dobranym kolorze. Malowane drzwi wewnętrzne firmy POL-SKONE, dostępne w szerokiej gamie wzorów i barw sprawią, że wnętrze Twojego mieszkania nabierze oryginalnego wyrazu.


czytaj więcej »
Sokółka Okna i Drzwi - energooszczędne okna drewniane linii ELITE92
https://www.youtube.com/watch?v=hZeIUevSkvM&nohtml5=False

POLECAMY OBEJRZENIE FILMU:

Energooszczędne okna drewniane SOKÓŁKA Okna i Drzwi S.A. Elite92


https://www.youtube.com/watch?v=hZeIUevSkvM&nohtml5=False
czytaj więcej »
Dlaczego warto zdecydować się na okna drewniane?
12-04-2016

Dlaczego warto zdecydować się na okna drewniane? Zobaczcie sami w filmiku!https://www.youtube.com/watch?v=-qfMJGsZdjs
czytaj więcej »
Okna drewniane SOKÓŁKA OKNA i DRZWI S.A.
12-04-2016

Drewno jest materiałem ponadczasowym używanym w aranżacji wnętrz. Okna drewniane stosowane są zarówno we wnętrzach urządzonych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Zobaczcie galerię z inspiracjami!


czytaj więcej »
SOKÓŁKA OKNA i DRZWI S.A.

W "Najdziwniejszych oknach świata" zaglądamy dzisiaj do kuchni! Okno w ścianie, okno na suficie... Podoba Wam się?


Foto: http://bit.ly/1UY3TU0

czytaj więcej »
Jak podzielić przestrzeń bez stawiania ścianek działowych
12-04-2016

Dzisiaj kolejna porada od mgr inż. arch. Bereniki Kubisz-Filipczak z Pracowni Projektowej BKF. Zobaczcie, jak podzielić przestrzeń bez stawiania ścianek działowych!


http://zadomowieni.com/jak-podzielic-pomieszczenie-bez-scian/
czytaj więcej »
SOKÓŁKA Okna i Drzwi S.A. Energooszczędne Okna Drewniano-Aluminiowe ELITE 92 ALU
12-04-2016

Szukasz okien, dzięki którym odmienisz oblicze swojego domu i jednocześnie zyskasz gwarancję praktyczności, bezpieczeństwa i oszczędności wynikających z doskonałych parametrów termoizolacyjnych? Zapraszamy do lektury artykułu na pasywny-budynek.pl


https://www.pasywny-budynek.pl/materialy-i-urzadzenia/budowlane/sokolka-energooszczedne-okna-drewniano-aluminiowe-elite-92-alu
czytaj więcej »
Ciemne czy jasne drzwi w nowoczesnym wnętrzu?
07-04-2016

Nowoczesne trendy aranżacyjne nie nakładają żadnych ograniczeń w kwestii doboru kolorystyki. Zarówno miłośnicy żywych barw jak i stonowanych pasteli mogą stworzyć wnętrze, które będzie zgodne z ich kolorystycznymi upodobaniami, a zarazem modne. Komponując wystrój pamiętajmy  o odpowiednim dopasowaniu stolarki drzwiowej, która powinna być w tonacji harmonizującej  z pozostałymi elementami wyposażenia.


czytaj więcej »
Jak konserwować osłony zewnętrzne?
Żródło: http://www.oknonet.pl/testnews/news,3bfe25bf2cd15e7c9c59.html

Przygotowując się do generalnych porządków po zimie, w swoich planach należy uwzględnić nie tylko wysprzątanie całego domu, ale także zadbanie o te elementy, którym zazwyczaj poświęcamy niewiele czasu. Mowa mianowicie o osłonach zewnętrznych, które – jako rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo oraz chroniące wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się i nasłonecznieniem – są coraz częściej stosowane. Jak z nimi postępować? Rad udziela producent osłon, firma ANWIS.

czytaj więcej »
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych
jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
wykonanie serwisu: gqim.com