« wstecz

FIRMA WIŚNIOWSKI RUSZA Z NOWĄ PROMOCJĄ

25-04-2017

Pozwól sobie na komfort i bezpieczeństwo

 

Steruj zdalnie bramami i drzwiami

 

Korzystaj z możliwości geolokalizacji

 

Zostań w kontakcie ze swoim domem

 

 

Firma WIŚNIOWSKI rusza z nową, wiosenną PROMOCJĄ - smartCONNECTED!

Urzeczywistnia ona marzenia o inteligentnych rozwiązaniach, które sprawiają, że nasze życie staje się bezpieczniejsze, przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Brama wjazdowa sama zacznie się otwierać, gdy tylko zlokalizuje Cię w pobliżu. Drzwi otworzysz dziecku, które zapomniało kluczy, nawet gdy nie ma Cię w domu. Z każdego miejsca na świecie sprawdzisz, czy brama garażowa jest zamknięta

Teraz to wszystko jest możliwe! Bądź smart! SmartConnected!

 

Szczegóły oferty znajdziesz na: http://www.wisniowski.pl/promocja/

 

Twój pierwszy krok do inteligentnego domu:

1. Wyjeżdżałeś do pracy w pośpiechu i nie pamiętasz czy zamknąłeś dom i bramę? Sprawdzasz status bramy i drzwi na smartfonie i masz spokojną głowę.


2. Dziecko dzwoni od sąsiadki, bo zapomniało kluczy i telefonu, i nie może dostać się do domu. Żaden problem otwierasz mu zdalnie.


3. Wracasz codziennie do domu, a wjazd na posesję masz blisko ulicy, fale radiowe pilota coś zakłóca i czesto denerwujesz siebie i innych uzytkownikow drogi czekając aż brama się otworzy... geolokalizacja zacznie otwierać bramę w momencie który wcześniej zaplanujesz, a ty płynnie i bezstresowo wjedziesz na posesję.


4. Stoisz w korku, a przyjaciele przyjechali na grila wcześniej. Nie każ im czekać przed bramą, możesz zdalnie otworzyć bramę i pozwolić przyjaciołom wejść do domu.


5. Pan Kazek z gazowni odczytuje licznik zawsze wtedy kiedy nikogo nie ma w domu. Możesz wpuścić Pana Kazka na posesje, a po jego wyjściu zamknąć bramę zdalnie.

 

6. Rozpętała się burza, a Twój labrador, jak każdy pies boi się hałasu. Wystarczy, że otworzysz zdalnie bramę, żeby pupil mógł bezpiecznie schronić się w garażu.

 

7. Kurier przywiózł paczkę i może ją odstawić w bezpiecznym miejscu, bo dzięki zdalnemu sterowaniu możesz otworzyć mu bramę.

 

8. Kolega wpadł oddać ci narzędzia, ale ciebie nie ma w domu. Otwierasz garaż zdalnie, bo nie chcesz aby zostawił je na zewnątrz.


Segmentowe bramy garażowe z napędem METRO

Trzy klasy bram segmentowych, PRIME, UniTherm, UniPro, zróżnicowane pod względem konstrukcji, wyposażenia, komfortu i estetyki to pełna oferta, która pozwala wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Wybierz automatyczną bramę garażową WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Grupy bram dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:

- UniPro

- UniTherm

- PRIME

Kolory z palety RAL, okleiny imitujące drewno, stal i inne powierzchnie.

 


Drzwi wejściowe z zamkiem elektrycznym

Aluminiowe drzwi wejściowe CREO i DECO, to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Decydując się na drzwi WIŚNIOWSKI wybierasz optymalne rozwiązanie łączące doskonałe parametry cieplne, ochronę przed hałasem oraz przed włamaniem z funkcjonalnością i estetyką.

Wybierz drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI z zamkiem elektrycznym wraz z inteligentnym systemem sterowania z Lock Controllerem io i Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:

- CREO

- DECO

Kolory mat struktura, paleta RAL, DECOR i okleiny.

 


Bramy ogrodzeniowe przesuwne i skrzydłowe

Bramy ogrodzeniowe wraz z systemem ogrodzeniowym wyznaczają przestrzeń stając się strażnikiem domowego zacisza. W oparciu o preferencje i wymagania konsumentów stworzyliśmy dziesiątki wzorów, które łatwo dopasować do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy. Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru do elewacji, stolarki otworowej czy elementów obiektu. Ponadto połączenie cynkowania ogniowego i malowania proszkowego gwarantuje wysokie walory estetyczne wraz z bezkonkurencyjną ochroną antykorozyjną.

Wybierz automatyczne bramy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:

- Home Inclusive

- Modern

- Lux

- Style

- Vario

- Classic

Kolory z palety RAL


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych
jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
wykonanie serwisu: gqim.com